komunikator

Teraz w Bitrix24 video-konferencje z dzieleniem ekranu

Wiosna obfituje w nowe inicjatywy, a intranet Bitrix24 wiosną obfituje w nowe funkcje. Od kilku dni można korzystać z połączenia wirtualnego dysku OneDrive z dyskami Dropbox, OneDrive i GoogleDrive (wątek rozwinę w kolejnym wpisie), a w komunikatorze pojawiła się możliwość prowadzenia video-konferencji z jednoczesnym udostępnianiem pulpitu.

Kategorie: 

Jesienna, duża aktualizacja w Bitrix24

14 Października odbyła się prezentacja i zapowiedź zmian, jakie zostaną wprowadzone tej jesieni do systemu intranetowego Bitrix24. Firma Bitrix przeprowadza do 4 znaczących aktualizacji rocznie, uwzględniających opinie użytkowników i wzbogacających funkcjonalność całego systemu, zmierzających do poprawy bezpieczeństwa systemu, jego użyteczności i zwiększenia komfortu użytkownika podczas pracy w intranecie Bitrix24.

Kategorie: 

Dział HR wspierany przez społecznościowy intranet

Jak rozumieć intranet społecznościowy w firmie w kontekście roli, jaką odgrywa we wspieraniu działu personalnego? Termin "społecznościowy" dla działów odpowiedzialnych za komunikację najczęściej odnosi się do portali Facebook, Twitter, czy też Linkedin, wykorzystywanych do komunikowania się z rynkiem, a często również wewnętrznie - z pracownikami. Coraz częściej media społecznościowe służą działom HR również do wsparcia procesów rekrutacyjnych.

Kategorie: