Intranet

Intranet

Duża, wiosenna aktualizacja Bitrix24

Firma Bitrix, producent społecznościowego intranetu i programu CRM Bitrix24, zaprezentowała pakiet nowych funkcjonalności do swojego produktu, które będą dostępne jeszcze tej wiosny. Co warte jest odnotowania to fakt, że większość nowych opcji będzie dostępnych także dla użytkowników darmowej wersji Bitrix24.

Bitrix24 jest już w wersji polskiej!

Z radością informujemy, że po miesiącach współpracy firmy Scan It z firmą Bitrix, została opublikowana polska wersja językowa Bitrix24 w edycjach chmurowych. Długo oczekiwana przez wielu użytkowników opcja znajduje się w portalu intranetowym (po zalogowaniu się na swoim koncie), na dole ekranu, pod ikonką flagi.

Jeszcze przez jakiś czas będziemy "szlifować" tłumaczenia, stąd aktualna wersja językowa w nazwie ma dodatek "beta". Wszelkie sugestie prosimy kierować na nasz adres email: office(at)scan-it.pl.

Latem topnieją ceny… ;) Skorzystaj z promocji na subskrypcje Cloud i zakup licencji Self-hosted Bitrix24!

Już od 1 sierpnia, do 31 sierpnia włącznie, można zamawiać Bitrix24 z atrakcyjnymi rabatami*:

Bitrix24 Cloud

• Subskrypcja Bitrix24 Cloud Standard na 6 miesięcy - 12% 

• Subskrypcja Bitrix24 Cloud Professional na 6 miesięcy - 12% 

Tagi: 

Nowe zadania w Bitrix24 - zaangażowanie pracowników w zadaniach, własne pola danych, zadanie z wiadomości

Deweloperzy firmy Bitrix udostępnili nowy zestaw funkcjonalności dla modułu zadań. Są to zmiany, które z pewnością docenią użytkownicy wykorzystujący zdania do prowadzenia codziennej listy spraw do załatwienia (to-do-list), zlecający zadania, a także zarządzający zespołami projektowymi. Wśród nowości znalazła się możliwość dodawania własnych, personalizowanych pól do formularzy zadań, kreowanie zadań z wiadomości, a także z komentarzy do tych wiadomości, oraz budowania grafów przedstawiających obciążenie zadaniami pracowników.

Tagi: 

Zintegrowana telefonia w CRM Bitrix24

Warto pomyśleć o korzyściach, jakie daje połączenie firmowej telefonii z funkcjonalnością systemu CRM. System Bitrix24 to Intranet, który łączy wiele narzędzi biznesowych, a jego istotną część stanowi moduł do zarządzania relacjami z klientami i kontrahentami firmy. Połączenie CRM z telefonią daje cały szereg korzyści wynikających z łatwości interakcji z klientami i kontrahentami, możliwości planowania i kontroli działań sprzedażowych, a także obniżenia kosztów połączeń telefonicznych.

Jak to działa ...

Jak do wiadomości w Bitrix24 dodać adresata spoza intranetu - nowa funkcja w ramach zimowego update'u Bitrix24

Możliwość dołączania do pisanych w Bitrix24 wiadomości odbiorców zewnętrznych, to jest takich, którzy nie posiadają konta w intranecie Bitrix24, była funkcją oczekiwaną przez wielu użytkowników. Zimowy update oprogramowania przyniósł realizację tych oczekiwań.

Pisząc wiadomość na tablicy w Bitrix24 mamy teraz możliwość dodania do listy jej odbiorców osoby również spoza grupy naszych współpracowników. Gwarantuje to dodatkowe korzyści, między innymi:

Duży update Bitrix24 Zima 2015 - część I

Firma Bitrix przedstawiła duży update dla Bitrix24, a w ramach niego wiele nowych funkcji, między innymi: nowy czat w komunikatorze, dodatkowe narzędzia analityczne w module CRM, zależności pomiędzy zadaniami na wykresie Gantta, możliwość wysyłania i odbierania wiadomości e-mail z poziomu tablicy aktywności, i wiele innych. W tym wpisie przedstawiam pierwszą grupę z wymienionych nowości.

 

Nowe funkcje czatu 

Bitrix24 Cloud Plus - za $39 miesięcznie!

Firma Bitrix przedstawiła nowy plan taryfowy i wychodzi naprzeciw potrzebom niewielkich firm, które teraz mogą skorzystać z pełnej, zaawansowanej funkcjonalności CRM bez żadnych ograniczeń, i to w cenie porównywalnej z przeciętnym rachunkiem za telefon!

Tagi: 

Cloud czy Self-hosted? Którą wersję Bitrix24 wybrać?

Bitrix24 jest portalem do prowadzenia codziennych działań w firmie, który łączy funkcjonalność tradycyjnie przypisywaną portalom intranetowym ze sposobem komunikacji, w obrębie organizacji, znanym między innymi z portali społecznościowych. Tworzy to optymalny mix: użyteczności, łatwości obsługi, efektywności komunikacji i współpracy.

Kategorie: 

Bitrix Web Cluster zabezpiecza wydajność i ciągłość pracy portalu intranetowego Bitrix24

Bitrix Web Cluster stanowi technologię umożliwiającą instalację jednego portalu intranetowego na wielu serwerach. Rozwiązuje to kilka ważnych kwestii, takich jak optymalizacja dostępności usług i ich wydajnego działania, zrównoważenie obciążenia systemu i ruchu, a także replikowanie danych dla zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości pracy.

Kategorie: 

Strony