Porównania

Bitrix24 jest już w wersji polskiej!

Z radością informujemy, że po miesiącach współpracy firmy Scan It z firmą Bitrix, została opublikowana polska wersja językowa Bitrix24 w edycjach chmurowych. Długo oczekiwana przez wielu użytkowników opcja znajduje się w portalu intranetowym (po zalogowaniu się na swoim koncie), na dole ekranu, pod ikonką flagi.

Jeszcze przez jakiś czas będziemy "szlifować" tłumaczenia, stąd aktualna wersja językowa w nazwie ma dodatek "beta". Wszelkie sugestie prosimy kierować na nasz adres email: office(at)scan-it.pl.

Latem topnieją ceny… ;) Skorzystaj z promocji na subskrypcje Cloud i zakup licencji Self-hosted Bitrix24!

Już od 1 sierpnia, do 31 sierpnia włącznie, można zamawiać Bitrix24 z atrakcyjnymi rabatami*:

Bitrix24 Cloud

• Subskrypcja Bitrix24 Cloud Standard na 6 miesięcy - 12% 

• Subskrypcja Bitrix24 Cloud Professional na 6 miesięcy - 12% 

Tagi: 

Bitrix24 jako darmowa alternatywa dla Base CRM

Base CRM został założony w 2009 roku i oferuje chmurową wersję systemu CRM. Pomimo tego, że system ten prezentuje się naprawdę dobrze, bo posiada interesujący i dobrze rozwiązany interfejs użytkownika, jest wyceniany w dość agresywnych planach; wersja podstawowa, która nie posiada chociażby podstawowych narzędzi CRM, jak zarządzanie uprawnieniami użytkowników, repozytorium plików, automatyzacja zadań kosztuje $15 za użytkownika miesięcznie. Natomiast najwyższa taryfa Base CRM wchodzi na poziom aż $125 za użytkownika miesięcznie. Kolejnym argumentem przeciwko Base CRM jest brak planu darmowego, oferuje on jedynie 14 dniowy okres testowy, który w przypadku systemów CRM jest czasem zbyt krótkim. Base CRM nie posiada także wersji do instalacji serwerowej, co oznacza, że nie ma możliwości nabycia tego oprogramowania "na zawsze". Jeżeli poszukujesz alternatywnego programu CRM, który funkcjonuje zarówno jako wersja online (w chmurze), jak i w wersji serwerowej (Self-Hosted), a do tego posiada pełną funkcjonalność systemów CRM, koniecznie sprawdź CRM Bitrix24.

Kategorie: