Dodaj komentarz

Bitrix24 - nowoczesny intranet w Twojej firmie

Intranet, który ułatwia pracę i realizowanie codziennych zadań wszystkim pracownikom? Intranet dostępny za darmo w chmurze? Intranet społecznościowy - wykorzystujący sprawdzony na całym świecie model efektywnej komunikacji, znanej chociażby z facebooka? Intranet Bitrix24 to platforma komunikacyjna, ale również zbiór narzędzi biznesowych do zastosowania w działalności operacyjnej przedsiębiorstwa:

Intranet Bitrxi24 jest jednym z najlepiej zabezpieczonych tego typu rozwiązań na rynku. Gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych. Wszystkie projekty, zadania, wiadomości i pliki są dostępne dla pracowników Twojej firmy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Bitrix24 to intranet, który dostępny jest również w darmowej subskrypcji, dla maksymalnie 12 aktywnych użytkowników. Jeżeli po czasie uznasz, że brakuje Ci miejsca na pliki, bądź potrzebujesz większej liczby użytkowników, zawsze możesz dokonać upgrade'u do wyższej wersji systemu, zachowując przy tym wszystkie wprowadzone do tej pory w systemie dane.

Przegląd funkcjonalności intranetu Bitrix24

Tablica Aktywności

Jest to Twój sposób na trzymanie ręki na pulsie - w tym miejscu, od razu po zalogowaniu się do systemu, zapoznasz się ze wszystkimi nowymi wiadomościami, powiadomieniami i informacjami, które dotyczą Twojej pracy i wiążą się z realizowanymi przez Ciebie i Twoich pracowników zadaniami. Tablica jest interaktywnym środowiskiem, z poziomu którego możesz od razu rozpocząć pracę, na przykład odpowiadając na wiadomości i komentarze, wyznaczając terminy spotkań, łącząc się bezpośrednio ze swoimi współpracownikami poprzez wbudowany komunikator. W intranecie chodzi przede wszystkim o dobrą komunikację!

tablica aktywności

Moduł CRM

Wbudowany moduł do zarządzania relacjami z Twoimi klientami, partnerami i mediami dostępny jest już w darmowej wersji intranetu Bitrix24. Cały proces sprzedaży wraz z historią interakcji zawarte są w tym jednym module, dając Ci możliwość skutecznego zarządzania sprzedażą, wyznaczania zadań, planowania i przeprowadzania akcji marketingowych. Każda forma kontaktu z Twoimi klientami będzie zaplanowana i odnotowana, a duży wybór gotowych raportów, wraz z możliwością dodawania kolejnych, daje Ci pełną kontrolę nad procesami sprzedaży.

crm

Zarządzanie projektami w intranecie

Intranet jest doskonałym miejscem na prowadzanie projektów w zespołach i grupach roboczych. Bogata funkcjonalność do komunikowania się i zarządzania czasem pracy, a także do wyznaczania i monitorowania realizacji zadań sprawia, że jako kierownik projektu jesteś zawsze na bieżąco z aktualnymi statusami spraw. Każdy projekt ma dedykowaną grupę roboczą, która jest wyodrębnionym obszarem intranetu, do którego dostęp mają wyłącznie uprawnione osoby pracujące w projekcie. Do takich zespołów możesz również zaprosić członków spoza Twojej organizacji.

raport pracy

Intranet, jako repozytorium dokumentów

Bitrix24 to miejsce, w którym możesz uporządkować dokumenty firmowe i nadać im odpowiednie prawa dostępu dla różnych grup pracowników. Biblioteka dokumentów współdzielonych umożliwia wspólną pracę, a także uruchomienie systemu obiegu dokumentów, co znacząco poprawia efektywność realizowania standardowych, czasochłonnych operacji w firmie.

dysk

Raportowanie w intranecie Bitrix24

W prosty sposób ustanowisz raportowanie w cyklach dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub innym, wybranym przez siebie. Odbieraj strukturyzowane raporty od swoich pracowników, a także generuj informacje o tym, co dzieje się w relacjach Twojej firmy z Twoimi klientami - w module CRM.

raport pracy