Bitrix24.Drive

Bitrix24.Drive to funkcjonująca w systemie indywidualna oraz firmowa przestrzeń dyskowa. Umożliwia edycję plików online, również przez wielu użytkowników jednocześnie, a także ich synchronizację, współdzielenie i dostęp do nich z wielu urządzeń, zarówno w trybie online jak i offline.

100% bezpieczny

Dane przechowywane na wirtualnym dysku w Bitrix24 są w pełni bezpieczne i dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ponieważ każdy plik posiada własną historię wersji, możliwe jest przywrócenie którejkolwiek z poprzednich. Można także cofnąć usunięcie pliku i zaplanować codzienny backup danych. Wymiana danych z dyskiem Bitrix24 jest szyfrowana poprzez SSL.

Centrum wymiany danych

Dysk w Bitrix24 jest centralnym miejscem gromadzenia danych. Wszystkie Twoje pliki, wirtualne dyski stworzone przez grupy robocze, z którymi jesteś połączony oraz udostępnione foldery i dokumenty są przechowywane w jednym miejscu. Z chwilą gdy założysz Bitrix24.Drive korzystając z aplikacji desktopowej, następuje synchronizacja plików z usługą Twojego dysku w Bitrix24. Jest to przestrzeń, do której możesz przenosić nowe pliki lub usuwać istniejące, tworzyć nowe foldery, przyznawać dostęp współpracownikom oraz wyszukiwać dokumenty, korzystając z różnorakich filtrów.

Synchronizacja PC z danymi w chmurze

Po zainstalowaniu aplikacji desktopowej Bitrix24 na PC, integruje się ona z eksploratorem Windows lub Mac Finder, aby umożliwić Ci synchronizację wybranych plików i folderów przechowywanych w chmurze Bitrix24 (lub na własnym serwerze w przypadku wersji self-hosting). Aplikacja desktopowa Bitrix24.Drive zintegrowana z Windows Explorer lub Mac Finder umożliwia dostęp do plików przechowywanych na Twoim PC bezpośrednio z poziomu aplikacji. Równocześnie aplikacja Bitrix24.Drive dodaje swój wpis do menu kontekstowego w Windows Explorer co umożliwia wysyłanie, współdzielenie, otwieranie i dyskutowanie dowolnego dokumentu przechowywanego lokalnie na Twoim PC w Bitrix24.

Statystyki

Bitrix24.Drive wskazuje, jak wiele miejsca z dostępnej przestrzeni w chmurze jest aktualnie używane i ile pozostaje do wykorzystania. Wyświetla także listę ostatnio wgranych lub zmienionych plików, zawierającą daty oraz nazwiska osób dokonujących zmian lub upload'u. Dodatkowo w górnej, prawej części aplikacji umieszczony został wskaźnik informujący o tym, czy aktualnie odbywa się synchronizacja plików. Pojawiające się dynamicznie powiadomienia pokazują - w czasie rzeczywistym - informację o tym, że ktoś dokonał zmiany w plikach.

Bezpieczeństwo współdzielenia danych

Bitrix24 rozwiązuje problem wykorzystywania w firmie, w nieuregulowany sposób, różnych, zewnętrznych serwisów przechowywania i wymiany plików, takich jak Dropbox, Google Drive, czy MS OneDrive. Dzięki Bitrix24.Drive możesz dzielić pliki z każdym użytkownikiem, zarówno wewnątrz jak i spoza organizacji, zachowując przy tym odpowiedni poziom bezpieczeństwa dzięki wykorzystaniu haseł i czasowego ograniczenia dostępu do danych. Współdzielenie plików i folderów odbywa się również pomiędzy pracownikami, grupami roboczymi i działami. Bitrix24.Drive pozwala na synchronizację dokumentów firmowych i grup roboczych z Twoim komputerem PC lub Mac.

Dostęp na jedno dotknięcie

Nie ma dostępu do PC? Nie ma problemu. Masz przecież dostęp do swoich plików z każdego mobilnego urządzenia z zainstalowaną aplikacją Bitrix24. Wspierane są wszystkie popularne formaty dokumentów (XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, PPTX), możesz więc przeglądać oferty, wyniki sprzedaży i raporty, czy też prezentacje. Odnalezienie plików i folderów jest bardzo proste - zacznij wpisywać nazwę w polu wyszukiwarki, a rezultaty wyszukiwania zaczną się pojawiać w tym samym momencie.