Poczta e-mail zintegrowana z Bitrix24

Niektórzy wciąż używają poczty e-mail do zarządzania pracą i projektami. Coraz częściej jednak wykorzystywane jest oprogramowania dedykowane do tych celów, wzbogacone dodatkowo o funkcje społecznościowe. Bitrix24 reprezentuje to drugie podejście, ale nie dyskryminuje również tego pierwszego. Dlatego poczta e-mail stanowi znaczący składnik całego pakietu, a naszym celem jest dostarczyć Tobie najbardziej dopasowane funkcje i pozostawić wybór, z których będziesz korzystał. Bitrix24 zawiera w pełni funkcjonalny e-mail serwer, który wspiera między innymi: nielimitowane miejsce na maile, wbudowany program antywirusowy i wbudowany program antyspamowy.

Darmowa skrzynka pocztowa @bitrix24.com

Zarządzaj skrzynkami wszystkich pracowników poprzez panel administracyjny Bitrix24. Stwórz konto pocztowe z chwilą dodania nowego pracownika w systemie. Wejdź do skrzynki pocztowej w Bitrix24 jednym kliknięciem - bez dodatkowej autoryzacji.

Własna domena

Jeżeli chcesz używać własnej domeny, możesz podłączyć ją do Bitrix24.Mail w kilku prostych krokach. Gdy już to zrobisz, zachowasz wszystkie dogodne funkcje Bitrix24.Mail, wliczając w to zarządzanie skrzynkami pracowników, licznik wiadomości, wejście do skrzynki jednym kliknięciem (bez dodatkowego logowania) oraz możliwość zakładania kolejnych kont w przypadku, gdy jesteś administratorem.

Konektory kont poczty e-mail

Używasz poczty Outlook, Gmail, Yahoo! lub iCloud i nie chcesz jej zmieniać? Nie ma problemu - po prostu zastosuj konektor e-mail. Wybierz swojego dostawcę usługi pocztowej, wpisz swoje hasło i login i Twoja poczta w Bitrix24 już działa!

Poprzez e-mail do intranetu

Wersja intranetu Bitrix24 we własnym hostingu daje możliwość umieszczenia wiadomości na tablicy za pośrednictwem wysłanego e-maila. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać grupę roboczą, dla której chcesz umożliwić połączenie e-mail-do-intranet, określić adres e-mail, a Bitrix'owy system Send&Save zajmie się już resztą.