Aplikacja mobilna

Aplikacja Bitrix24 na urządzenia mobilne, takie jak telefon i tablet, jest portalem z dostępem do funkcjonalności intranetu, CRM i zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Wspierane są najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych: iOS i Android.

Bądź w kontakcie

Jeżeli często pracujesz poza biurem na pewno docenisz możliwość dostępu do narzędzi Bitrix24 na smartfonie i tablecie oraz PC. Możesz przeglądać tablicę, zakładać nowe wątki, dodawać komentarze i polubienia, dodać nową fotografię wprost z telefonu i tabletu. Mobilna aplikacja Bitrix24 może udostępniać Twoim współpracownikom kontakty z książki adresowej smartfona. Będziesz otrzymywał powiadomienia wysyłane na Twój telefon zawsze wówczas, gdy pojawi się sprawa wymagająca Twojego udziału. Z poziomu tej aplikacji masz także dostęp do swoich zadań i ustalonych terminów, a jeżeli Twoje połączenie internetowe nie jest stabilne, to nie jest problem, ponieważ Bitrix24 posiada także opcję pracy offline.

Mobilna praca z zadaniami

Możesz tworzyć nowe zadania i pracować nad istniejącymi, korzystając ze swojego ulubionego smarftona lub tabletu. W przypadku długiej listy zadań skorzystaj z filtrowania, aby wyznaczyć te, które wymagają szybkiej reakcji. Polubienia, delegowanie, odraczanie, akceptowanie, oznaczanie wykonanych i wstrzymywanie zadań oraz przeglądanie dokumentów dołączanych do nich może odbywać się bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Zadania są podzielone zgodnie z projektami, do których zostały przypisane. Nowe, przeterminowane oraz zadania oczekujące na reakcję są dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

Mobilna praca z dokumentami

Pliki, które przechowujesz na swoim dysku w Bitrix24 są automatycznie dostępne również na Twoim urządzeniu mobilnym. Uzyskujesz dostęp do plików firmowych i grupowych - do wszystkich tych, do których masz uprawnienia. Na swoim smartfonie i tablecie uruchomisz dokumenty w formatach XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT i PPTX. Wbudowana w aplikację wyszukiwarka pomaga szybko odnaleźć właściwy dokument nawet wówczas, gdy portal przechowuje już dziesiątki tysięcy plików.

Komunikacja w czasie rzeczywistym

Jeżeli napiszesz wiadomość do swoich kolegów przebywających poza biurem, natychmiast otrzymają powiadomienie na swoje telefony. Powiadomienia typu "push" działają nawet wówczas, gdy aplikacja mobilna jest aktualnie wyłączona dzięki własnej, Bitrix'owej technologii komunikacji w chmurze (Bitrix Cloud Messaging). Kartoteka pracowników i ich profile są również dostępne z poziomu aplikacji mobilnej. Możesz stąd zadzwonić, wysłać e-mail lub napisać wiadomość.

Podążaj za swoim planem dnia

Kalendarz w aplikacji mobilnej pomaga nie zapomnieć o zaplanowanym spotkaniu, możesz używać go do: przeglądania zaplanowanych terminów, tworzenia nowych wydarzeń, zaproszenia współpracowników do wydarzenia, akceptowania lub odrzucania zaproszeń.

Mobilne CRM

Aplikacja Bitrix24, dostępna na telefon i tablet, umożliwia między innymi dostęp do funkcjonalności CRM: do bazy klientów i katalogu produktów, przeglądania wszystkich aktualnych zdarzeń i aktywności w CRM, tworzenia i edytowania kontaktów, leads'ów, firm i transakcji, wprowadzania zmian statusów w CRM, tworzenia i wysyłania faktur.

Mobilny intranet

Aplikacja mobilna gwarantuje dostęp do danych identycznych z tymi, które zawiera intranet Bitrix24, w tym do wpisów na tablicy i tworzenia nowych, uczestniczenia w dyskusjach i możliwość polubienia wiadomości i komentarzy.